--HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI--

--HEPSİCİLERİN BULUŞMA NOKTASI--

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PonPon-girL
YaSemini ÇoqK SeFeN aDmiN..!!**[SüMeYYe^*. ] <3 * !
YaSemini ÇoqK SeFeN aDmiN..!!**[SüMeYYe^*. ]

HanqiSi favoRin :

MesajKonu: go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj   Paz Ağus. 24, 2008 7:51 pm

HEPSİ ŞAKA YAPTI!

Hepsi kızları sana peynirli pizza yaptı.Şimdi bir yandan pizzanı afiyetle yiyebilir,diğer yandan da 'Şaka'albümüyle
yaz günlerini şenlendirebilirsin.Bu kızlar senin için çalışıyor,onlara hakkını vermelisin.

EREN

gg=Diyelim ki 10 dönüm,bomboş bir bir arazin var ve bu araziye istediğin her şeyi inşa edebilisin.Neler yaptırırdın
oraya?

eren=Bu 10 dönümün 7 dönümünü orman alanı olarak ayırırdım.Ormanın içinde ağaç evler kurardım.Bir tane de küçük,
tek katlı ev inşa ederdim.Önüne küçük bir gölet yaptırırdım.Bu da bana yeter zaten.

gg='Bu bana bugünlerde saçma geliyor'dediğin bir şey var mı?

eren=Bugün kışkırtıcı televizyon programları çok saçma geliyor bana.Bir de sevgililerin yakın arkadaşları kıskanmaları
çok anlamsız.

gg=Amy Winehouse,Lindsay Lohan,Britney gibi henüz genç yaştaki bazı ünlüler,bir noktadan sonra çıldırıyor.Bunun
sebebi ne sence?

eren=Onların artık herşeyi var;para,şöhret,aşk!Hayattaki her şeyi yaşıyorlar.Belki hala doymak bilmiyor,bir süre sonra
da doyumsuzluğun sonuna geliyorlar.

gg=Sen de dünya çapında şöhrete sahip olsan böyle bir tabloyla karşılaşmaktan korkar mısın?

eren=Açıkçası ben öyle yaşamam.Karakterime çok ters bir şey.Şöhret meraklısı da değilim,olamıyorum.her zaman
alçakgönüllü olmayı tercih ederim.Bunu bilerek yapmıyorum,içimden öyle geliyor.Hatta kızlar bana hep,'Sen çok şapşalsın'derler.Bardağımı götürüp mutfağa koymam gerekiyorsa bunu benim yerime kimsenin yapmasını istemem.
Aksine mantığım da izin vermiyor zaten.Bu, çok küçük bir örnek;büyük örneklerini de yapıyorum.Bu yüzden,o noktaya
gelmem çok zor.

GÜLÇİN

gg=En gıcık olduğun , asla söyleyemediğin tekerleme hangisi?

gülçin=Evet,tekerlemeler sinir bozucu olabiliyor;ama eninde sonunda hepsini söyleyebilirim,çalışırım çünkü.

gg=Eğer sen değil de,erkek arkadaşın ünlü olsaydı ve kızlar ona deli gibi ilgi gösterseydi...Ne yapardın?

gülçin=Ben öyle şeylere hiç bulaşmam.Bağrıma taş basarım,yine de yanına gitmem.Bile bile lades...

gg=30'uma kadar şunları yapmalıyım dediğin şeyler neler?

gülçin=Bilmiyorum,çok şey var.Kariyer anlamında çok şey yapmalıyım daha.

gg=Estetik yaptırır mısın?

gülçin=Yaptırmam.Bedenimizle uyumlu olmalı,onu sevmeli ve ona çok iyi bakmalıyız diye düşünüyorum.Dünya üzerindeki
bütün dinlerde de,insanın bedenine çok iyi bakması gerektiği söyleniyor.O,geçici olarak bize verilmiş bir şey.Bu yüz_
den de, ona dövme bile yaptırmak için 5000 kez düşünürüm.

gg=20 yıl sonra tekrar röportaj yaptığımızda bakarız o zaman bu kararına...

gülçin=Bakalım,o zaman dövme yaptırmış olacak mıyım?

CEMRE

gg='Peynirli Pizza'bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.Peki senin içine sindi mi?

cemre=Evet,hepimiz bayıldık.Zaten ilk başta albüme yeni parça koymayı düşünmüyorduk;yani ancak böyle bir şarkı gi_
rebilirdi bu albüme.Öyle güzel oldu ki,klipi de direkt bu şarkıya çekmeye karar verdik.

gg=Şu anda hepiniz çok çıtırsınız.Peki bir gün yaşlanmaktan korkuyor musun?

cemre=Yaşlanmaktan hiç korkmuyorum,ama yaşlı anne olmaktan korkuyorum.Çünkü 6 yaşımdayken de çok olgundum.
Belki annemle babamın ayrı olmalarının da etkisi vardı bunda.Çocuğum bana, ''O sizin zamanınızdaydı'' , desin istemem.Benim annem öyle bir kadın değil örneğin.Biz onunla arkadaş gibiyiz.

gg=''Aşk varmı Cemre?''diyeceğim ama sen cevap vermeyeceksin tabii ki...:)Neyse,aşkın 5 halini anlat bize...

cemre=İlk halinde 'yetmezlik' vardır.Sarılırsın,sarılırsın; ama doyamazsın!Nasıl daha çok sevgisini kazanabilirim, ya
da onu nasıl daha çok sevebilirim diye düşünürsün.Bu, en güzel halidirherhalde.İkincisi;'sığınacak bir liman'hali.Klişe
bir laf gibi gelebilir size,ama klişeler de doğru oldukları için klişe olmuştur bence.Bazen canın kavga etmek ister;bu,
üçüncü hal olsa gerekl.Acı hoşuna gider,çünkü adrenalin hissedersin.Aşıkken hep heyecan duyarsın;bu 'heyecan'
hali de dördüncüsü olmalı.Sonuncusu ise benim için 'korku';yani kaybetme korkusu.'Ney yapmamalıyım da onu kay
betmemeliyim?'diye düşünürüm hep.

YASEMİN

gg=Öncelikle albüme ve yeni şarkınıza bayıldık...

yasemin=Biz de çok sevdik yeni şarkıyı.Stüdyo kaydı sabah altıya kadar sürdü.Hazır Kenan'ı bulmuşken hemen söyleyip,kaydedelim dedik.:)Alkışlarla dolu ,acayip eğlenceli bir gece geçirdik.Biz zaten geçen yıldan beri ona
''Bize şarkı yap,'' deyip duruyorduk.En son Muğla'da beynini yedik;o da baskıya dayanamayıp bize bu şarkıyı yaptı.
Sözlerini de çok güzel yazmış,ben çok eğleniyordum onu söylerken.Gülçin de sürekli pizza yeme modunda;sete sık sık
pizza söylüyoruz.Umarım obez olmaz,korkuyorum açıkçası.

gg=Yaz aşkları hakkında ne düşünüyorsun?

yasemin=Çok güzel oluyor,ama bitiyor.

gg=Bir yakışıklıyı 3 hamlede nasıl elde edersin?

yasemin.Bakarım öyle. :)Hiç yapmadığım bir şeyi soruyorsun bana;ama herhalde ben ona bakınca bir şekilde yanıma gelir.

gg=En gıcık olduğun tekerleme hangisi?

yasemin=Bir kartal,bir kartala gel beraber bir şeyler yapalım demiş. :)Ayy,bu böyle değildi sanki!

gg=O, berber canım

yasemin=Ben tekerleme söyleyemem,hepsine kılım.

bitti.

bunu yazmak için çok uğraştım

arkadaşlar gg'ler go girl demek bn kısalttım

TANIDIĞIM EN TATLI İNSANSIN,
EŞSİZ BİR GÜZELLİK BÜYÜLEYİCİ BİR ŞARKISIN,
UNUTMAKİ ÇOKTA FARKLISIN,
HANİ TARKAN DİYOR YA "SEN BAŞKASIN" (YoShYm..!!)
Kullanıcı profilini gör
~RaPgiRL~
qüLcn*Ji JimyJméé aDmün [seNa.].!'

MesajKonu: Geri: go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj   Ptsi Ağus. 25, 2008 12:59 pm

saol cnm
Kullanıcı profilini gör http://hepsi-ciler.forumzen.com
Kömürprenses_Cemre
CemResi içN öLen aDminimiizz *!! . . [seLiN^*. ] <3 * ! .
CemResi içN öLen aDminimiizz *!! . . [seLiN^*. ]

Kimin YanınDan : CeMRe
HanqiSi favoRin :

MesajKonu: Geri: go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj   Ptsi Ağus. 25, 2008 8:21 pm

Saol cnmcım

Kullanıcı profilini gör http://4loqumm-hepsi.7forum.info
~RaPgiRL~

MesajKonu: Geri: go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj   Paz Kas. 02, 2008 2:13 am

çok teşekkürlerr
Kullanıcı profilini gör http://hepsi-ciler.forumzen.com
Sponsored content

MesajKonu: Geri: go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj   

go-girl'ün hepsiyle yaptığı röportaj
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Giriş yaptıktan sonra kaybolma
» (yarDım) ßen Loqomu yaptım ama siteme nasıl koyacaqım ??
» YARDIM ! Arkadas'lar Uye Girişi Yaptıktan Sonra ...
» Romantizm ÖzeLLikLeri ve TemsiLciLEri
» Benim yaptığım bir şablon kodu=)